Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nincsen hang a gépemen?

Miért nincsen hang a gépemen?

Figyelt kérdés

Tegnap minden rendbe volt. Kikapcsoltam.

Ma bekapcsoltam és se fejhallgatóval, se anélkül nincsen hang. Sehol! Se youtube-on, se lejátszóval lejátszott zenénél.

Mi a kutya nemiszerve történhetett?

Nincs letiltva sehol semmi.



2020. jan. 24. 09:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Kicsúszott a kábel, driverhiba, vagy megdeglett a hangkártya.
2020. jan. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kicsúszott kábel biztos nem lehet, mert laptopról van szó és annak beépített hangszórója van. A füles meg usb-s.
2020. jan. 24. 09:37
 3/8 anonim ***** válasza:
USB-s füles sem működik? Akkor ott valami szoftveres hiba lesz. Nincs lehalkítva, lenémítva valahol valamilyen valami? Tudom hogy lenézős kérdés, de én is jártam már így többször, főleg Linuxon.
2020. jan. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem. Semmi ilyen nincs. Jól átnéztem, de sehol nincs lenémítva.
2020. jan. 24. 20:59
 5/8 anonim ***** válasza:

Tálcán jobbklikk a hangszóró ikonra, majd Lejátszóeszközök. A megfelelő hangeszköz tulajdonságai között van egy Teszt vagy valami hasonló gomb. Ha azzal működik, akkor valószínűleg nem az van beállítva alapértelmezett eszköznek. Milyen eszközök láthatók a listában? Ha esetleg semmi, akkor jobb klikk a listára, és bejelölöd a letiltott eszközök mutatását.


u.i.: Mi az az "alapvető címke?"

2020. jan. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Figyelemfelkeltés 😀


Köszönöm a tippeket! Megpróbálom.

2020. jan. 26. 16:04
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem sikerül lejátszani a tesztdallamot. Ezt írta ki.
2020. jan. 27. 07:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Eszközkezelőben megnézni, nincs-e valahol sárga háromszög felkiáltójellel. Ha van, akkor eltávolítani az eszközt, majd újraindítani a rendszert.
2020. jan. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!