Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit csináljak? újra kell...

Mit csináljak? újra kell telepítenem azt hohy csinálom úgy, hogy a játék nem veszik el?

Figyelt kérdés

a laptopomon megvan a sims 4,még akkor töltöttem le mikor ingyenes volt májusban.

a frissítés óta minden betű ilyen kis téglalapocska és nem tudom hogy kéne ezt megoldanom.



2020. jan. 24. 12:01
 1/5 A kérdező kommentje:
, azt hogy csinálom... *
2020. jan. 24. 13:48
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
HA a jatek hozza van adva az origin, vagy ki forgalmazza accountodhoz, akkor orokre a tied, laptop ujratelepitese utan ismet letoltheted a jatekot ingyen.
2020. jan. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a laptopommal lenne baj? :// nincs még elég nagyságú pendriveom(inkább mondva tárhelyem), amire a cuccaimat át tudnám rakni ilyen esetben. szeretnék simsezni, de úgy hittem, hogy csak azt kell újratelepítenem.
2020. jan. 24. 16:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkabb kezd az elejevel: mi a baj a jatekkal vagy maga a laptoppal? Miert kellene egyaltalan ujratelepiteni?
2020. jan. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a laptopommal semmi. a játék jól működik viszont minden betűt és számot ilyen kis picike fehér téglalapokkal mutat és semmi mással ??!
2020. jan. 24. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!