Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi csináljak hogy ezen gépen...

Mi csináljak hogy ezen gépen menyen a Red dead redemption 2? Az eladó szerint mindent lehet vele jacani de csak nagyon lasan megy minden és sok minden el sem indul.

Figyelt kérdés
Intel Asrock alaplap e6300 duál core proci Intel HD 256mega 2gb dd2ram 80gb sata

2020. jan. 24. 12:03
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Összesen 90000be kerül hogy tugyak jacani vele??
2020. jan. 24. 12:40
 12/16 anonim ***** válasza:

#10 70 a 10-essel, amit esetleg megkaphat a kérdésben szereplő géppel. Ebbe belefér egy régebbi OEM PC Ivy, esetleg Haswell i5-tel és 8GB RAM-mal, esetleg valami workstation egy hasonló erejű Xeon procival. A maradékba belefér egy használt RX570, GTX1060 vagy RX580. Nyilván ez nem 4K Ultra, de 1080p-ben kompromisszumokkal el fog vele boldogulni.


#11

Ez egy ilyen ipar, még ezzel is nagyon centiztem.

2020. jan. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Engem azért gondolkodóba ejtett, hogy ez a kérdés valóban komoly akar lenni. Főleg azokkal az ellentmondásokkal amiket beleírt a kolléga.

Egyrészt már a 10 évesek se olyan hülyék, hogy ne tudják hellyel-közzel min futna el 2019-es játék.

Másrészt ez a helyesírás tipikusan olyan, mintha direkt írna úgy valaki mintha egy szellemi fogyatékos lenne.

Szerintem csak sima trollkodás ez az egész.

2020. jan. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Valószínűleg, de attól még akadhat, aki erre téved és kis pénzből akar játszani.
2020. jan. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A PC-n videójátékozás drága mulatság.

Olcsóbb lett volna venned egy használt konzolt, használt játékkal.

2020. jan. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Valami ilyesmi gép már jól boldogulna vele: [link]

(Nyilván ha a legerősebb processzort és VGA-t vesszük alapul.)

De én 140 ezerből újonnan is könnyen össze tudok állítani egy PC-t, ami bármilyen játékot elfuttat kompromisszumokkal, szóval a 200k alatt nincs élet azért erős túlzás.

2020. jan. 25. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!