Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy a laptopom...

Mit tegyek, hogy a laptopom ventilátora ne kapcsoljon be állandóan feleslegesen?

Figyelt kérdés

Pár hónappal ezelőtt vásároltam egy Lenovo Ideapad 330-as notebookot. A ventilátora megállás nélkül üzemel annak ellenére is, hogy a processzor hőfoka 36°C felé nem is igazán megy. Egy idő után idegesítő a hangja mert olyan kissé sípoló hangot ad ki.



- Intel Core i5-8250U (4 x 1,60GHz / 3,40GHz Turbo, 6 MB Cache)


- Memória: 8GB DDR4 2400MHz


- 256 GB SSD


- AMD Radeon 530 4GB GDDR5


Már mindent kipróbáltam és sajnos egyszerűen nem tudom kikapcsolni. A Lenovo Vantage programot is letöltöttem és a BIOS frissítéstől kezdve minden frissítést letöltöttem és sajnos semmi sem használt.


Tudnátok nekem segíteni, hogy mitévő legyek?



2020. jan. 26. 21:43
 1/3 Mr. V. ***** válasza:
Nem frissítgetni kell a BIOS-t, hanem abban megkeresni azt a pontot, ahol be van pipálva, hogy AC tápellátás esetén a CPU Cooler folyamatosan megy. Onnan kivenni a pipát és már csak akkor fog menni, ha valóban hűtenie is kell.
2020. jan. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A BIOS-ban azt pontosan hol találom meg?
2020. jan. 27. 11:34
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos a BIOS-ban ilyen menüpontot nem találtam.
2020. jan. 27. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!