Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha telekomosként 70-es számmal...

Ha telekomosként 70-es számmal beszélek sokat az drágább?

Figyelt kérdés
Telekomnál 7200 forint a havidíjam, és ma kakptam egy 20 ezres számlát. Lehetséges azért mert, hogy sokat beszéltem az elmúlt hónapban 70-es számmal?

2020. febr. 3. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Csomagtól függ. Én pl ingyen beszélek bárkivel belföldön, meg külföldi hivásokra is van valami limit, hogy mennyi ingyenes.

De gyakran van az hogy hálózaton belül ingyenes, hálózaton kívűl meg perc díjas, van aminél alacsonyabb, van aminél magasabb. Meg az se mindegy, hogy megkezdett perc vagy másodperc alapján számol.

Volt olyan csomagom is, hogy pl 1perc 1másodperc már 2 percnek számított és kb 35ft volt hálózaton kívűli hívás.

Nézd meg hogy mit tartalmaz a csomagod.

2020. febr. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most kicsit jobban utánajártam, nekem 40 forint/perc más szolgáltatóval megkezdett beszélgetés. És ahogy nézem a számlát, azt írja, hogy 260 percet beszéltem a vodafoneossal, amit lehetetlennek tartok. Érdekes...
2020. febr. 3. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!