Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem talál a tv minden...

Miért nem talál a tv minden csatornát?

Figyelt kérdés
Bekapcsoltuk a tv-t és nem volt meg az összes tv csatorna.Újraprogramoztuk a tv-t úgyse működött minden kábel jó helyre van bedugva.
2020. febr. 5. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:

bocs, elküldtem...


szóval akkor a settopbox-ot is próbáld újraindítani.

2020. febr. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Teljes újrahangolást kell csinálni, mert frekvenciacsere volt. A csatornafrissítés nem elég.
2020. febr. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A TV2 az RTL klub, az M2 ezek nem jönnek be.Tegnap volt reggel 7-től este 7-ig valami programozás minden embernek az orzágban és után bekapcsoltuk a tv-t és hiába programoztuk újra áramtalanítottuk sehogy nem jó
2020. febr. 5. 10:49
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, tegnap volt.

Nem értem mi lehet, leírták, hogy a sugárzási teljesítmény, se lefedettség nem csökkent, csak a frekvenciák lettek mások. E kettő csatornával régebben is problémák voltak: például sima antennával nem jön be csak erősítős antennával...

2020. febr. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Újrahangoltuk a tv-t settopboxot pedig nem hásználunk de így se jönnek be a csatornák.

pl.:1-es után 3-as jön azután pedig 12-es és így öszvisz van kb 3 csatornánk

nemtudom az segít-e hogy smart

2020. febr. 5. 11:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg manuálisan behangolni a csatornákat a szolgáltatónál meg kell lennie, milyen frekvencián vannak.
2020. febr. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Manuálisan is próbáltam úgyse jó

Még arra gondoltam hogy lehet az antenna elmozdult majd azt megnézem

2020. febr. 5. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!