Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Headsetem folyamatosan...

Bigguburu kérdése:

A Headsetem folyamatosan ugyan ott reped el és már nem tudom, hogy min tudnák változtatni. Tudnátok Tippeket adni?

Figyelt kérdés

Folyamatosan ugyan ott törik a headsetem a felső csatlakozásnál ahol csatlakozik a fül része.

Sok sok információt szedtem már pl:

-Ne tartsam a billentyűzeten, erre vettem egy állványt.

-Régi monitorok "Sugároznak".. (szerintem hülyeség, de kitudja) lecseréltem.

-ne széthúzva vegyem fel hanem a fejed formáját szépen lassan felvéve vegyem fel. erre oda figyelek.

-azt is olvastam, hogy ha több ember használja akkor a fej méret különbségek miatt is előfordulhat, de egyedül én hordom.

-Én még arra gondoltam, hogy olcsom rosszabb minőségűek így egyre drágábbakat vettem, kezdetem a Tesco-s 3000-ekkel a utána "Genius Lychas HS-G550 GX" eltört utána "Logitech G430" az is el tört, most vettem a "Sennheiser G4ME ONE"-t két hét telt el és már repedés előjeleit látom.

Légyszíves akárkinek van valami gondolata, hogy mit tehetnék írja le.

Előre is Köszönöm.



2020. febr. 7. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy te véletlenül kocka? Mert akkor érthető. Ezt kerek fejre tervezték.
2020. febr. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
xD érdekes gondolat és igen kocka vagyok de a fejem formája még kerek :)
2020. febr. 7. 18:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Természetesen csak vicceltem, de érdekes dolog, lehet, hogy a fejméreted az ami miatt eltörnek, nekem pl kicsi a fejem, sok fejhallgató fullra összenyomva is nagy rá :)
2020. febr. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szinte 100% hogy a mérettel van a gond én már használtam kismillió darabot de ilyen eset soha sem történt,vásárlás előtt próbáld fel és csak akkor ved meg ha kényelmesen rá tudod rakni a fejedre ha túl széthúzva megy csak rá a füledre valószínűleg törés lesz az eredmény.
2020. febr. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

érdekes amit írsz.


jó kérdés miért törik el XD


Nekem elég nagy fejem van, ehez mérten vettem annak idején fejhallgatót, de már vagy 3 éve bírja.

2020. febr. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!