Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megnyitottam egy sorozatbaráth...

Megnyitottam egy sorozatbaráthoz hasonló német oldalt, és azóta felugrálnak reklámok a gépre, mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés

HD-streaming az oldal neve, itt írta valaki mikor német nyelvű sorozatot kerestem. Nagyon jó minőségben vannak feltöltve.

De azóta felugrál vmi norton vírus meg lányok a közelemben, és ha bevan kapcsolva a gép, ezekre a felugro hangokra kelünk. És az oldalnak a nevét írja, ha egyáltalán tényleg ettől az oldal miatt van?


Lehet valamit tenni ellene? Barátom mérges lett rám, de nekem fontos hogy német sorozatot nézzek, mivel külföldön vagyok és még nem megy jól.

Köszönöm a választ! :)


2020. febr. 9. 09:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez lehet, hogy csupán egy un. böngésző értesítés, amit az adott böngésző beállításaiban, az Értesítésekre vonatkozó részen le tudsz tiltani.
2020. febr. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Böngésző előzményeit töröld, mindent, cookie-kat is. Ha be voltál lépve valahova akkor ismét be kell írnod a jelszavaidat.

Keress rá: Eset Online scanner, futtasd le. Kapcsold be a veszélyes alkalmazások keresését és kéretlen alkalmazások keresését is.

2020. febr. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!