Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Google engedi, hogy két...

Genkinek kérdése:

A Google engedi, hogy két embernek ugyanaz legyen az email címe?

Figyelt kérdés
Regisztrálni szeretnék egy elég népszerű oldalra, és elvileg az email címemmel már létre van hozva egy fiók. Hogyha a google engedi, hogy két embenek ugyan az legyen az email címe (gondolom nem mert elég nagy galibákhoz vezetne) akkor semmi, értem, de ha nem akkor hogyan deríthetem ki, hogy valaki nem-e trollkodott az emailcímemmel?

2020. febr. 9. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hiába trollkodnának a te címeddel, a regisztrációs és megerősítő levelet is te kapnád, és ha nem kattintasz rá akkor nem jön létre fiók.


A Google nem engedi többször beregisztrálni ugyanazt a fiókot. Viszont előfordulhat olyan hiba, hogy régen meg volt különböztetve a ponttal elválasztott fióknév és a sima, majd egybe lett vonva. Ha két különböző ember ugyanazt a fiókot kétféleképpen regisztrálta de csak a pontokban van különbség, akkor itt ütközhet a rendszer. Én a mai napig rendszeresen (legalább havonta) kapok leveleket másnak címezve, mert az én fióknevemben van pont, ő pedig pont nélkül használja. (ugyanaz a nevünk).


A te problémád viszont más jellegű. Lehet már regisztráltál korábban, csak nem emlékszel rá.

2020. febr. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem.
2020. febr. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Kérj jelszóemlékeztetőt ;)
2020. febr. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy kajak. Kérj jelszó emlékeztetőt és nézd meg, hogy jön-e email a címedre. Ha igen, nézd meg, hogy a kérdéses népszerű oldalnak melyik fiókjához jön email. Máris lehet, hogy kiderítheted így, ki szórakozott (ha szórakozott, nem pedig te voltál régen valamikor, amire már nem emlékszel).
2020. febr. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!