Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen fejhallgatót vegyek?

Milyen fejhallgatót vegyek?

Figyelt kérdés

Üdv. Helló. Fejhallgató vásárlás előtt állok és a bőség zavara lenne a problémám :D Kb 10-15e HUF az összeg amit szánnék rá. Van valami standard ebben az árban ami a legjobban megérős? Amit eddig fórumon nagyon ajánlottak hogy ebben az árban a "csúcs" az a Razer Electra V2 USB Viszont erről meg árukeresőn azt olvastam hogy eleve recseg a mikrofon a kivehető jack miatt. Na ilyenkor döntsön az ember racionálisan :D


Valami tipp/tapasztalat? Akármi. Sok közöm nincs a témához szóval a legfőbb szempont hogy kényelmes legyen és a lehető legtovább tartson. Gondolom a Razer mint "nagy márka" ilyen téren a legjobb opció lenne. 7.1-es szoftveres térhangzás nem tudom mennyire releváns játéknál illetve filmnézésnél. Az egy jó pont hogy USB-s Viszont ez a fej támlánál külön lóg egy anyag sáv a műanyag kerettől történet nekem új. Nem tudom értelmesen leírni remélem értitek hogy mire gondolok :D Elég "gagyi" hatása van szerintem hogy a 2 fejhallgató részt két olyan vékony pálcika tartja össze. De nyilván ez laikus szemmel tekintve.


Köszi hogy elolvastad és bocsi hogy ilyen kacifántosra sikeredett nagy volt a brain storming



2020. febr. 9. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Mire használnád? Teamspeak/skype, játék, tévé, podcast, zene, zenélés?
2020. febr. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Játék/ts/film/zene ebben a prióban :D
2020. febr. 9. 21:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Hyper X Cloud 2
2020. febr. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!