Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Egyéb kérdések

A kérdés
Nemtudom199410 nevű felhasználó kérdése:

Rossz a gepem, vagy bamba vagyok?

Van egy Acer 2 az 1 ben laptop és tabletem, van benne 2 giga RAM és 32 GB HDD az az SSD ha Valamilyen okból nem enged telepíteni Windowst,csak nem tudom miért amikor létre akarom hozni a partíciót 29 gigabájtos partíciót add be, És ha csinálok egy újat akkor egyből feldob négy partíciót ( 100 MB, 20GB,8GB,120MB) de viszont az egyikre sem engedi telepíteni milyen rendszert tudok erre a sza**** rakni mert

földhöz vágom???

febr. 15. 01:20  Privát üzenet  

A válaszok
A 4 partíciót a Windows 10 automatikusan hozza létre, ez kell neki. Nagyobb tárhelyre van szüksége, valószínűleg és ezért nem telepíti fel.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont febr. 15. 05:36 Privát üzenet
[link]

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont febr. 15. 21:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit csináljak ha nem megy a gépem?
Miért indul újra a gépem bekapcsolás után és hozza ki ezt?
A mostani gépem I2 E6750 2.66ghz,4GB ram, Nvidia geforce 8600gt. WOT-ot játszom csak vele. Alapon viszi szépen, de kicsit erősebbé tenném! Mit ajánlatok, kb 30pénz körül? Használt proci v VGA stb.
Minek kapcsol ki a gépem ha hosszabb távon használom?
Üdv mindenkinek miért akad a gépemen a játék? Még a régebbiek is akadnak pl Assassin's Creed black flag. A gépem.
Mitől zöröghet a gépem?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!