Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7 esetén hogy lehet...

Windows 7 esetén hogy lehet kideríteni, hogy fut-e valami a háttérben, aminek nem kellene?

Figyelt kérdés
Nem az én gépem, rokonnak telepítette egy ismerőse. Az érdekel, hogy feltett-e valamit, amit nem kellett volna, pl. valami szervert, vagy keyloggert. Vagy érdemesebb újratelepíteni az egészet inkább? Nem hiszem, hogy van lemez. Még az is eszembe jutott, hogy Linuxot is felteszek mellé ismerkedni a rendszerrel, bár én már vagy 15 éve nem használtam.
2020. febr. 15. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Eset Online Scanner-t futtasd le, pipáld be a kéretlen és veszélyes alkalmazások keresését is, én azt olvastam fórumokon (többek közt itt is) hogy a billentyűzetfigyelőket például elég jó hatásfokkal találják meg a keresők.
2020. febr. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 fukapapa27 ***** válasza:
Legegyszerűbb a ctrl+alt+del + feladatkezelő márt ott is láthatod mi fut rajta de azt lehet az amit az #1-es válaszíró javasolt vagy az AIDA64 valamelyik verziója.
2020. febr. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezeket kipróbálom, ha arra járok.
2020. febr. 15. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!