Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek samsung s10 vagy...

Szerintetek samsung s10 vagy s10e?

Figyelt kérdés
Általános mobilfelhasználó vagyok aki szereti ha jó a kamerája a telefonnak. Megéri 40ezer ft-ért a sima s10-et vennem?

2020. febr. 15. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Árukereső/random szolgáltató kínálat: [link] / [link] - nem hinném, hogy megkapod bárhol is az S10-et 40 000Ft-ért. Hacsak nem használtam veszed, de még akkor is nehezen elképzelhető.

Nem azt akartad mondani, hogy 40 000Ft-al drágábban S10-et venni megéri-e? Ha neked nem kell a 2x optikai zoom, beéred a kisebb felbontású (és méretű) kijelzővel, illetve elfogadod az ultraszonikus ujjlenyomat hiányát meg azt, hogy ezen oldalt a bekapcs gombon van az ujjlenyomat szenzor, akkor az S10e is jó választás lehet. Más érdemleges különbség nincs közöttük.

2020. febr. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Igen úgy akartam írni hogx 40ezerrel drágább csak vak vagyok meg hülye és nem figyeltem.😅
2020. febr. 15. 18:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Vágom, velem is megesik :D Szóval ja, harcold le magadban, hogy megéri-e neked. Én nem tudhatom, hogy te megkötnéd-e az említett kompromisszumokat.

(Egy valami kimaradt, bár ez egyértelmű. A kisebb modellnek kisebb is az akksija, 3100mAh-s, míg az S10 az 3400mAh. Nem nagy különbség, lehet, hogy a kisebb kijelzőméret pont kompenzálja is ezt a különbséget. Ja, meg ha már méret, az S10e egyik fő marketing fogása a kompakt méret, ami végülis igaz lehet. Biztosan kényelmesebb használni, mint bármelyik másik telót, köszönhetően a kisebb méretnek.)

2020. febr. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Okés, köszi a segítséget 😁
2020. febr. 15. 19:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem S10-em van a kamerájára egy rossz szavam nem lehet imádom. Szerintem érsemesebb az S10-et választanod.
2020. márc. 8. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!