Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A facebook megint a fiókommal...

A facebook megint a fiókommal alakít, valaki ezt érti?

Figyelt kérdés

Nos, mikor létrehoztam a facebook oldalam, körülbelül 5 éve, akkor létrehoztam egy random oldalt is a fiókommal együtt, hogy ha "oszt meg hogy megnézhesd" posztal találkozok, és véletlenül érdekelne, akkor ott osztom meg, és nem szemetelem teli a hírfolyamot. Hát, kaptam egy emailt ma hogy:


Cím: "Hozd ki a legtöbbet „[ITT AZ ÉN NEVEM ÁLL]” oldaladból!"

Tartalom:

"Gratulálunk, hogy létrehoztad [ITT AZ ÉN NEVEM ÁLL] nevű oldaladat.


Állítsd be az oldal leírását.

Mondd el az embereknek, miről szól a(z)"...


Én itt csak néztem, majd felmentem, megnéztem mi van itt, ez fogadott:


[link]


Elméletileg senki nem lépett be a facebookomba, miért is tette volna valaki hogy az én oldalamról kezdjen valaki egy orosz hírdetést feladni.

Egyébként a hírdetés egy videó, a link ami hozzá tartozik, ide vezet:

[link]


Az elején, azért kezdtem el részletezni a régi oldalam, ugyanis az email szerint én a Saját nevemmel létrehozott oldalon hírdetek, a hírdetés mégis az én régi oldalam nevével jelenik meg.


Érti ezt valaki?


2020. febr. 18. 00:31
 1/2 A kérdező kommentje:

Beléptem a facebook support fülbe, valaki felvette a kapcsolatot a supportal, nem én, mert nem látszik a profilképem (az alap van kint)


Egyébként pont az miatt reklamált az illető hogy túl sok ideje vár már arra hogy jóváhagyják a hírdetését

2020. febr. 18. 00:40
 2/2 A kérdező kommentje:

Most, frissen kaptam:


Kedves Alex!Nemrég új fizetési módot adtál meg a hirdetési fiókodhoz:

És fentebb írja a számlaszámot is.


Mikor rámentem a levélben hogy több infó, a FB ezzel fogadott:


Sajnáljuk, valami hiba történt.Kérjük, próbáld meg bezárni, majd újra megnyitni a böngésződ ablakát.

2020. febr. 18. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!