Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy eshettem az eBay ekkora...

Hogy eshettem az eBay ekkora csapdájába?

Figyelt kérdés

Szóval, egy Betta halat szerettem volna rendelni. Meg is rendeltem, 6 ezer volt körülbelül. Le is vonta. Majd jött egy e-mail, hogy egy nem tudom milyen német oldalon szállítási költséget kell fizetni, meg hajózási díjat. Felhívtam őket, hogy ez micsoda? Erre ők mondták hogy azt meg kell venni. Megvettem, hála istennek utánvéttel, és kiderült a vissza igazoló e-mailba, hogy nem 5.50 euró, hanem 65.50€.

A pénzemet (6ezer) már nem tudom visszakérni, valaki tudna segíteni nekem, hogy járhatnék még ebből jól? Vagy esetleg hogyan kérjem vissza, ha már más lehetőség nincsen? Ha valakinek van hasonló tapasztalata, elmondom üzenetben hogy melyik oldalról kellett vennem szállítási költséget. Vagyis kellett volna vennem...

Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. febr. 18. 18:55
 1/1 Bakó Zaránd Benedek válasza:
Jelentsd fel őket
2020. febr. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!