Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A facebook miért like-ol...

A facebook miért like-ol egyes oldalakat a nevemben?

Figyelt kérdés
Sajat magátol látok olyan oldalakat like-olva a saját nevemben amiket még csak nem is hallottam/láttam. Ezek általában Arab, kínai, vagy fene tudja milyen oldalak.

2020. febr. 20. 10:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Akár valamilyen facebookon belül elindított alkalmazás, játék is csinálhatja, vagy a telefonodra telepített kétes applikáció. Sokan el sem olvassák hogy mire adnak engedélyt egy alkalmazásnak, mikor telepítik.

A másik lehetőség valamilyen kártevő a böngészőbe épülve, szintén Facebookról beszopva egy rossz link megnyitásával vagy kétes program telepítésével.

2020. febr. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem. Köszönöm szépen. Esetleg valahogy meg lehet nézni az engedélyt kapott alkalmazásokat és törölni őket?
2020. febr. 21. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!