Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Továbbra is szaggatni fog a...

Továbbra is szaggatni fog a Full HD film? (Info lent)

Figyelt kérdés

A gépemen szeretnék lejátszani full hd filmet (hdmi kábellel szeretném majd a tv-re kötni), de sajnos szaggat.

A gépemben a következők vannak:

1,9 GHz dual processzor

2GB ram

160gb HDD

Windows 7

ATI Radeon™ HD 3200 Graphics


Jelenleg ha megpróbálom lejátszani szaggat. (minimálisan)

A merevlemezem osztott, az egyiken 10gb szabad hely van a másikon 23gb (ide van a film lementve). Ha több lenne a szabad hely akkor lenne esély arra, hogy ne szaggasson? Esetleg valami mást lehetne tenni? Előre is köszönöm!


2010. júl. 23. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
ide erős processzor illetve egy erősebb videó kártya kell! Ha tudsz szerezni valami jobb vidikarit az már segít a procinak és akkor nem hiszem hogy szaggatni fog további kérdéseiddel látogass ide Magyarország legnagyobb informatikai oldalára [link]
2010. júl. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

Akkor ezek szerint hiába törölnék ki cuccokat, nem nagyon változna?!

2010. júl. 23. 22:30
 3/8 A kérdező kommentje:
Még egy olyan kérdés, hogy milyen video kártyát ajánlanál/ajánlanátok helyette. Ami már jó, de árban sem túl vészes. (mivel teljesen hülye vagyok ezekhez a dolgokhoz, inkább írom, hogy laptopba kell.. (elképzelésem sincs, hogy egyáltalán hogy is néz ki egy ilyen, meg mekkora:P ))
2010. júl. 23. 22:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha laptopod van, akkor abba te nem veszel videokártyát...
2010. júl. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23:36 tenyleg? en multkor kiszedtem az enyemet es tettem bele uj hutolapot. szerintem nem minden laptopban integralt :)
2010. júl. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

adminsn1p3r


nem minden laptopban van integrált, de a HD3200 az integrált :)

2010. júl. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Media Player Classic Home Cinema - ajánlom, az egyik legjobb lejátszó

[link]


HD filmek lejátszásának módjai

[link]

2010. júl. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Az utolsó link nagyon jó!!! Mindent úgy csináltam ahogy írja, és tökéletesen fut :):)
2010. júl. 24. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!