Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért ad ki ilyen hangokat...

Dominik0627 kérdése:

Miért ad ki ilyen hangokat egy új PC?

Figyelt kérdés

másfél hete vettem ipon.huról, bekapcsoláskor meg néha napközbe 1x adki olyan hangot, mintha valami újratöltene csak ilyen magas hangon.. Mindent visz a gép, most amikor elindítottam a LOL-t, a képernyőre fekete lett, az egér alja nem világított, mint amikor kikapcsolnám a gépet.. újraindítottam aztán jó lett

B450 alaplap, ryzen 5 2600X alap hútővel

16gb predatoros ram(2x8) rx 570 msi armor 8 gb 500W hyperS táp, Blue Typon géépház(4 venti alapból benne)

Összeségében milyen hangja kellene legyen? Néha olyan hangot ad ki bekapcsolás után picivel rövid ideig mintha kicsit nehézkés lenne a ventinek.. A hangok nem tudom honnan jönnek belőle



2020. febr. 20. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Hőmérsékletek rendben? Terhelve is?
2020. febr. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ugyanúgy van terhelve mindig, amikor a lolt akartam elindítani csak Discord meg a chrome ment mellette, attól nem hiszem hogy ki kellene kapcsolni. Tegnap DC mellett vagy Darksouls3, Apex, bármi ment akkorsem kapcsolt ki. Most Discord+Chrome Videókártya 37fok, proci 40. ha erősebb gammel vagyok akkor 72fok max, de átlag 70. A gépházon lehet állítani hogy mennyire erősen világítson /hűtés azt mindig felhúzom emiatt, hogy ne melegedjen fel.
2020. febr. 20. 19:59
 3/3 FortHell0 válasza:
Nincs esetleg valami OverClock-olva(túlhúzva)? Vagy hogyha nagyon vészes akkor szólni kell az iPon-nak.
2021. márc. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!