Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Farming Simulator 2019 Hogyan...

CactuS1999 kérdése:

Farming Simulator 2019 Hogyan kell?

Figyelt kérdés

Hogyan tudok mást is termeszteni búzán kívűl? Vagy másik fajtájú vetőgépet kell vennem?

Új vagyok a játékban és a pénzt nem szeretném szórni benne,köszönöm a segítséget :)



#vetés #FS #fs2019
2020. febr. 21. 22:54
 1/1 Roadkill válasza:
Szia :) Két féle vetőgép van a játékban van amivel az ilyen kukoricát meg napraforgót lehet vetni és van a másik amivel a búza,árpa,repce stb-t a burgonya és cukorrépához meg más féle vetőgép kell :) Mellesleg mikor vetőgépet veszel ott lent lent vannak ilyen kis ikonok és ott írja mit tud a vetőgép meg hány lóerős gép kell.Ha nem tudod az ikonokat akkor meg nyomsz játék közben egy escape-t és a legutolsó fülnél leírja a tippeket és ott megnézheted.Meg ha megvan a vetőgép akkor leírja hogy melyik gombal kell választani magot amit vetni szeretnél pc-én azt hiszem z a gomb.Remélem tudtam segíteni.Jó játékot kívánok neked,szia :)
2020. febr. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!