Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mcbook-ot szeretnék használtan...

Mcbook-ot szeretnék használtan venni. Photoshop elmenne rajta? 2011-es 15" Macbook Pro. i7 2GHz,8GB ram GPU: Intel HD 3000 512MB + AMD HD 6490 256MB Tároló: 256GB SSD Ez jó választás lenne?

Figyelt kérdés

Illetve pro-t vagy airt javasoltok?

2. Gép lenne. Nem szánok rá 120 nál többet! Fotós vagyok és a fő gépem is mac. Ha nincs benne dedikált kártya csak intel iris azzal is megy a ps ?



#fotózás #photoshop #retusálás #Mc book #MC book air #Mc book pro
2020. febr. 25. 09:04
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

Egy 9 éves gépért akarsz 120 ezret adni?!

Elmentek otthonról?!

2020. febr. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elmenni elmegy, csak dolgozni nem lehet vele. A Ps-hez 16Gb ram ajánlott helyből, meg 250gb szabad hely a merevlemezen.
2020. febr. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

az elég meghatározó kérdés, hogy mire és HOGYAN használod a PS-t.


NAGYON nem mindegy, hogy csak egyszerű korrekciókat (vágás, levels, stb) végzel egy-egy képen, vagy egy csomó rétegen dolgozol, bonyolult és gépigényes módosításokat végzel, több képet montázsolsz.

az se mindegy, hogy csak néhány 6-8 megapixeles kép van egyszere megnyitva, vagy 40-60 megapixeles képek tucatjai...


főleg mivel használt gépek közt nézelődsz, szeirntem bármilyen gépet is szemelsz ki, szerintem keress rá lehetőséget, hogy kipróbálhasd a saját fáljaiddal a saját (leg gépigényesebb) műveleteid során. akkor tudod leginkább eldönteni, hogy neked mi mennyire felel meg...

2020. febr. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!