Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ping -a IP parancsra nem...

Ping -a IP parancsra nem oldódik fel szerverem Hostneve, hogy kell ezt bellítani, hogy feloldja?

Figyelt kérdés

Próbáltam különböző Lookup IP programokkal is de azok is azt írják, hogy No reverse DNS forthis IP.

Ezt csak a szerver szolgáltatója tudja beállítani, vagy én nekem kell a szerveren valamit beállítani?


2010. júl. 24. 14:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha a saját szerveremen (debian linux) beütom a hostname parancsot akkor kiírja a domain nevet. Ezt szeretném visszakapni ping -a vagy tracert parancsra is ha távoligépről vizygálom.
2010. júl. 24. 14:53
 2/5 A kérdező kommentje:
A ping domainnév.ltd parancs visszadja az IP címet mert egy A recordot hozzáadtam a DNS szerverben. Milyen recordot kell hozzáadni, hogy Ping -a IP parancsra (azaz fordított esetben) a domainnevet vissaadja?
2010. júl. 24. 14:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez attól függ ki a szolgáltatód, de nagyrészt a szolgáltatónak kell beállítania
2010. júl. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


itt egy kis segítség, DNS működése linux alatt, bár gondolom ami itt van ismered, egy próbát megér.

2010. júl. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

így jó a link

[link]

2010. júl. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!