Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vanrá lehetőség, hogy törött...

Kéméndi István kérdése:

Vanrá lehetőség, hogy törött kijeltős, /tehát semmit nem látni a kijelzőn/telefonom képét lássam számítógépen?

Figyelt kérdés

2020. febr. 29. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom képeket akarod lementeni róla? ha Micro-SD kártyán voltak tárolva akkor szerencséd van, mert csak azt kell kivenni és olvasóba áttenni, ha nem, akkor talán szervizben le tudják menteni. Gondolom csatlakoztatás esetén fel kéne oldani... Nem tudom Google fiókba szinkronizálta -e a tartalmat. Nem tudom Android-os készülékről van -e szó.
2020. febr. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát nem nagyon. Vannak programok, amik ezt lehetővé teszik, de kijelző nélkül azt nem fogod tudni feltenni a telefonra. Vannak HDMI átalakítók telefonhoz, amivel kirakhatod a képet tv-re, de azzal sem érsz sokat, ha nem működik a kijelző. Feltéve persze, hogy nem reagál az érintésre sem, de nem tartom valószínűnek. Amikor az én telefonom kijelzője repedt meg, a megjelenítéssel nem volt gond, csak nem csinált semmit az érintésre. Szóval hacsak nincs ujjlenyomatolvasó vagy arcfelismerő a telefonodon, akkor sajnos csak azok a lehetőségek vannak, amiket az első válaszoló is felsorolt.


1. Elviszed szervizbe, ahol vagy lementik neked a dolgaidat, vagy kicserélik a kijelzőt.

2. Kiveszed az sd kártyát, vagy ha a telefonmemórián van, akkor megbarátkozol a gondolattal, hogy az összeset buktad. :/

2020. márc. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!