Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gamer szék kinek, minek?

Gamer szék kinek, minek?

Figyelt kérdés

Aki nem tudná, ezek többnyire dizájnos megerősített forgószékek sokféle beállítási lehetőséggel horror áron. Úgy néznek ki, mintha egy versenyautó ülését tették volna két karfával egy csillagtalpra.

Ültem már 1-2 ilyenben, és különösebben kényelmesnek sem mondanám, főleg a felesleges deréktámasszal, de a fejtámasz értelmét sem látom (főleg ha nem versenyzik az ember). Ráadásul sokan egyszerűen az asztalra támaszkodnak játék közben. Minek egy 50-100 ezer Ft-os, 150 kiló teherbírású szék egy mondjuk 60 kilós embernek? Minek a kartámla? Hogy lehetnek ilyen drágák? Elismerem, nem játszom, de ülök órákat sima irodai széken, ami történetesen nem túl ergonomikus, de nem az ára miatt, és még így sincs különösebb gondom vele.


2020. márc. 1. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Ami gamer, az mind indokolatlanul drága, mert miért ne, úgyis megveszi a sok marha.
2020. márc. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Azért ilyen drágák, mert rá van írva a varázsszó: "Gamer". Ne csodálkozz ezen. Manapság 30-50-100%-al drágábban lehet eladni olyan dolgokat a számítógéphez, amire az van írva, hogy gémer. Nézd az alkatrészeket. Világít az alaplap, világít a ház, világító ventilátorok, ramok, videokártyák. Ezekért a teljesítményben 0%-os dolgokért nagyon sokan nagyon sokat fizetnek. Az meg sem fordul a fejükben, hogy ha ezek nélköl raknak össze gépet, a különbözetből esetleg tellene egy jobb processzorra, vagy több memóriára. Amíg van igény ezekre a fölösleges dolgokra, addig lesz kínálat is és annak bizony meg fogják kérni az árát.
2020. márc. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Mert órákon keresztül benne ülnek, és a monitort bámulják, kényelmesnek kell lennie 😀
2020. márc. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

Aki kicsit is józanul gondolkodik, és van rálátása ezekre a dolgokra, az ugyan azt mondja, mint az első kettő válaszoló. Erre lepontozzátok őket. Milyen logika mentén ?

Bravó !!

2020. márc. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem én voltam :)

Most 70%-on állnak, láttam már 0%-ot is...

Ez egyébként szerintem csak részben igaz, nem is azt kérdeztem, hogy miért ilyen drágák.

2020. márc. 1. 20:06
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2020. márc. 8. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!