Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem tudom bekapcsolni a gépem...

Nem tudom bekapcsolni a gépem mi lehet a baj? (GYORS VÁLASZT)

Figyelt kérdés
bekapcsolom akkor tölt odáig h windows xp és utánna csak feketeség van mi lehet a baj és most csak csökentett módban lehet gépezni
2010. júl. 24. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:

2 lehetőség merül fel: az egyik, hogy búcsúzz el a winchestertől, (nálam a régi gépen ugyanígy kezdődött, bár máig működik és teljes módban fut, csak előtte 50-szer összeomlik és újra feláll a windows) mert annak a boot szektorával van gond, ez a durvábbik, remélem, nem ez lesz.

A másik, hogy kaptál egy boot vírust, és az eszi a rendszered. Ebben az esetben Avasttal csinálj egy boot idejű keresést, hátha elkapja, és imádkozz, hogy rendszerfájlok ne legyenek fertőzöttek, mert akkor teheted újra a windowst. Mindkét esetben mielőtt bármit csinálnál, ments ki mindent a gépről, amíg megteheted.

2010. júl. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kipróbáltad a hardvereket? Jó mind?
2010. júl. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első körben Xp telepítőt tedd be, bootolj róla és csinálj egy javító telepítést( megjelennek a partíciók és alul J betűvel felajánlja a javítást) ha szerencséd van csak megfeküdt kicsit a rendszered. Próbáld meg és szólj mi az eredménye
2010. júl. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát igaziból én nem nagyon értek az ilyenekhez telepítő CD-m sajnos nincs akkor azt hiszem bekell vinnem valamelyik számítógépes boltba:S:Sáá nem tom micsináljak majd lessz valami köszi szépen a válaszokat
2010. júl. 24. 20:08
 5/6 A kérdező kommentje:
megpróbálok összehozni vmit:S
2010. júl. 24. 20:11
 6/6 A kérdező kommentje:
a videó kártya miatt nem lehet?mer a videó kártya ventilátor nem valami jó kikéne cserélnem azt is és tegnap úgy kezdte hogy csak simán lefagyott a gép és megnyomtam a reset-et és utána nem kapcsolt be csökentett bódban elindítottam a vírusírtót 3órán keresztül mennt este 22:30körül kikapcsoltam a gépet (pár vírust elkapott)és ma reggel bekapcsolom és rendessen fut
2010. júl. 25. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!