Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptopnál mit jelentenek az...

Laptopnál mit jelentenek az alábbi "meghatározások"?

Figyelt kérdés

szeretnék vásárolni egy laptopot, csak nem értem hogy melyik memóriát kell nézni..


a specifikációknál azt írja, hogy:

Memória méret 4GB

Merevlemez kapacitás 500GB


a merevlemez kapacitás az az amire a programok, zenék, képek... foglalják a helyet?(mert akkor eléggé jó Gb-os..csak valahogy nem tudom elképzelni, hogy ez így van ahogy én gondolom)


vagy pedig amire én gondolok az pont a másik, ami csak 4GB?:/ (mert azt viszont nagyon kicsinek találom..nem is lenne elég semmire)


2010. júl. 24. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:

a merevlemez az talált


a memória=ram

[link]

2010. júl. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

rendben köszi!


és akkor a 4GB-os memória az jónak számít?

2010. júl. 24. 18:15
 3/5 A kérdező kommentje:

"A RAM két legfontosabb adata hogy mekkora a tárolókapacitása: ez általában 256 MB-2 GB között van (jelenleg a legnagyobb 86 GB-os)"


megtaláltam wikipédián..:D

akkor az jó szerintem..

hát köszi a segítséget:)

2010. júl. 24. 18:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, azzal még jó darabig elleszel :)

1 gb memóriával már tökéletesen megy a gép, kivéve, ha játszol, ahhoz már kell a 4 gb :)

2010. júl. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
okéés kösziszépen:)
2010. júl. 24. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!