Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitol van ez (jatek programok)?

Mitol van ez (jatek programok)?

Figyelt kérdés

Ha le toltok egy nagyobb fajlt akkor az le is jon.Save file-rol besszelek es nem torrent.De ha kilepek a mozzillabol es vissza lepnek mondjuk 20 masodperc mulva akkor ki irja,h lepjek ki a masik mozillabol...Milyen masiokbol ? -_- es ha be sikerul lepni azt irja ki,h a jatek letoltes nem sikerult.Holott azelott lejott rendesen.

Mi ez a hiba? Kiprobaltam masik szamitogepen,ott is ugyanez volt.



2020. márc. 4. 02:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Honnan töltesz le?

Illegálisan - tehát lopod a játékot - vagy legálisan megvett játékról van szó?


Mert ha illegálisan töltesz le, akkor szerintem szavad ne legyen, hogy nem működik.


Ha meg legális forrásból, akkor a játék supportjának írj.

2020. márc. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 CspCsj ***** válasza:

Lehet Firefox bezárásánál a háttérben bentragadt a folyamata.

Nyiss Feladatkezelőt (pl. Ctrl+Shift+Esc) > Részletek fül > jobbegérgomb a Firefox folyamaton > Feladat befejezése


Ha sokszor bentragad, akkor próbálj új Firefox-profilt. (mondjuk jópár éve nem volt szükség rá)

Ha nem fut a Firefox, akkor ideiglenesen csak át szoktam nevezni a C:\Users\FELHASZNÁLÓNEVED\AppData\Roaming\Mozilla mappát pl. MozillaREGI-re. (visszanevezve visszaléphetsz a korábbi profilba)

Fontos adatokat (könyvjelzők, jelszavak stb.) a régiből átmentheted az új profilba.

[link]

2020. márc. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2020. márc. 4. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!