Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha valaki kikapcsolja a...

Ha valaki kikapcsolja a messenger láthatóságát, akkor a neve alatt az jelenik meg, hogy mikor kapcsolta ki (hány órája)?

Figyelt kérdés

Vagy mit lehet látni,nem látni akkor?

Az egyik ismerősömnek a neve alatt az jelenik meg,hogy utoljára elérhető volt pl.6órája,de látom,hogy olvasta az üzeneteimet,meg írt is vissza és mégis azt jelzi ki,hogy több órája nem volt elérhető.

Ez mi,van ilyen beállítás vagy csak pillanatnyi zavar?


2020. márc. 4. 14:39
 1/6 anonim válasza:

Ha kikapcsolja a láthatóságát, akkor azonnal eltűnik. Nem látszódik az sem h mikor volt utoljára, hány órája stb.

Tehát nem lesz ott a profiljánál semmilyen jelölés. Egyszerűen nem lesz odaírva semmi.. Mintha napok óta nem lett volna fenn..

2020. márc. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Ja mos már jobban értem a kérdést.

Ezt úgy lehet pl megcsinálni ha böngészőből kiegészítőt használsz (pl Unseen for Facebook) Ebben lehet állítani hogy megérkezzenek-e az üzenetek (tehát pl hogy ne írja ki hogy "látta") vagy hogy egyáltalán átváltson az üres karika..

Van több ilyen kiegészítő amivel könnyen ki lehet játszani a messenger jelzéseit. Ha tippelnem kéne azt mondanám ő is valami ilyesmivel csinálta :)

2020. márc. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én is így tudtam,ezek szerint jól:)

De akkor miért van az,hogy azt írja a neve alá,hogy 7órája volt elérhető és közben chatel velem.

Van erre is egy beállítás?

2020. márc. 4. 14:49
 4/6 anonim válasza:

Szerintem elfelejtette kikapcsolni 😃

Mert van egy csomó kapcsoló amire figyelni kell. Elsőre azt se lehet tudni melyik mit állít.. Vagy valami ilyesmi..

2020. márc. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

De az is lehet h valaki más miatt hagyta úgy, hogy az látszódjon hogy több órája volt utoljára.

Aztán gondolja veled úgyis beszél, és h előled nem akar elbújni - szóval úgy hagyta a beállítást..

Mert szerintem olyat nem lehet hogy egyik ember így, a másik meg úgy lássa.. Legalábbis ilyennel még nem találkoztam :D

2020. márc. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Egyébként azt sem értem mire jó ez?

Ha valaki akar írni az illetőnek,úgyis ír,az illető meg ha akar válaszolni válaszol,ha nem nem....Én sem akkor írok valakinek,amikor látom,hogy fönn van,hanem amikor írnivalóm van.Le lehet némítani a messengert,és kész,ha az illető nem akarja,hogy zavarják,

2020. márc. 5. 06:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!