Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy korábban...

Miért van az, hogy korábban tudtam letölteni a YouTube-ról, most meg bármilyen progival próbálkozok, nem sikerül?

Figyelt kérdés
Pls írjátok meg a lehetséges problémát és azt, hogy milyen YouTube letöltő oldalról tölthetnék!
2010. júl. 24. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél letölteni ?
2010. júl. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az internetes programok tudod mindig kiírják, ha van frissítés, tehát új verzió, és az Okosok úgy csinálják meg, hogy minden újítás egyre kevesebb lehetőséget foglaljon magába. Pl. egyes letöltő programok nem kompatbilitisek a Firefox-szal.
2010. júl. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Videót szeretnék letölteni úgy, hogy:

- le is töltse normálisan

- le is játsza a gép

2010. júl. 24. 20:28
 4/8 A kérdező kommentje:
És letölteni melyik internetes oldalról tudnék?
2010. júl. 24. 20:29
 5/8 anonim ***** válasza:

Próbáld ezzel:


[link]


Nekem működik, kiválszthatod, milyen formátumot csináljon a youtube-os videóból (avi, mpeg, stb), utána lejátszhatod.

2010. júl. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azzal csak azt lehet, hogy a gépen lévő videókat átkonvertálja
2010. júl. 25. 10:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Van benne egy "youtube" gomb. Ha arra nyomsz, a feljövő ablakban beíroda a youtube-os linkjét a vidónak, amit szeretnél, és működik. Én ezzel szedem le a vidiket.
2010. júl. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

itt meg egy rakás másik

[link]

2010. júl. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!