Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Router rendszerem szeretném...

Router rendszerem szeretném beállítani hogy az itthoni netemre ha valaki rácsatlakozik akkor x összegért tudja 1 órán keresztül használni többi lent?

Figyelt kérdés
nos az alaprendszer egy openwrt amin konfiguráltam egy jópár dolgot tűzfal médiaszerver stb na mostmár gondoltam hogy ha van ez a lehetőség akkor miért ne vágnák bele de viszont elsőnek inkább kérdezek ha pl ráüzemelek egy ilyen rendszert a hotspotsystem.com ra érkezne be a pénz csak is paypal ez mennyire lenne legális? sajnos nem értek az ilyen dolgokhoz ezt bekéne jelentenem? nav stb? ugyanis nemhinném hogy egyáltalából valaki fizetne is rá de azért egy próbát megérne ha csak 2 ember használná már az is bőven megérné...
2020. márc. 7. 06:22
 1/3 anonim válasza:
100%

Miert fizetne neked valaki az otthoni netedért főleg orankent ?

Nagyon sok helyen ingyenesek a hot-spotok, ill a mobilnet sem nagyon draga.

2020. márc. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szóval szerinted valaki megy majd az utcán, lát egy ingyenes hotspotot ami ráadásul pénzt is kér. Szerinted mi lesz ezek függvényében:


- Semmi sem garantálja, hogy megbízik egy teljesen ismeretlen Wifi hálózatban, amit jól is tesz

- Az sem biztos, hogy az illetőnek egyáltalán van PayPalja és van is rajta pénz (Sokan nem csatolják hozzá a kártyát, hanem csak utalgatnak rá számláról, mégha így több idő is)


Szóval nagyon minimális az esély arra, hogy valaki fizessen. Plusz abban az 1 órában mit csináljon? Álljon az ablakod alatt és telefonozzon?

2020. márc. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Válts DD-WRT re. Az beépítve tartalmazza ezeket.
2020. márc. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!