Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Eltűnt a gépemről a hang mi...

Magasházy Ferenc kérdése:

Eltűnt a gépemről a hang mi lehet a baj? Több infó lent

Figyelt kérdés
az eszközkelezőben a hang-nál nincs realtek A gépem asus x556UB (notebook) eddig semmi baj nem volt vele de 2 napja nincs hang egy gep inditás után. Alaplap: AsusTEK computer inc. Probáltam leszedni a drivert és semmi se történ frissítettem is de szintén semmi. Mi lehet a baj?

2020. márc. 7. 13:44
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és Windows 10 pro fut rajta eredeti
2020. márc. 7. 13:48
 2/4 ThodEE GoD ***** válasza:
2020. márc. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincs telepített eszköz azt írja bal alsó sarokban és a hang ikon melyet egy piros x van
2020. márc. 7. 14:22
 4/4 ThodEE GoD ***** válasza:
Eddig két esetben tapasztaltam ilyent, egyik esetben gép szerelés után nem dugtam vissza a hangszóró vezetékét, a másik meg win telepítés után nem jó drivert tett fel de akkor engedte az eszközkezelőben letörölni és újat feltenni, nem tudok jobban sajnos :(
2020. márc. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!