Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miert laggol a jatek es...

Miert laggol a jatek es akadozik a net ha ki huzom a leptopbol a toltot?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Vettem egy lenovo legion y530 leptop par hete es az a problemam hogy ha fel telik a leptop akuja es ki huzom a toltot utana laggolnak a jatekok es neha neha meg akad az internet (request time out) es ha vissza dugom kabelt akkor minden nagyon jol fut.Windows 10 pro van telepitve de mar tobb windowsot ragtam es mindenikel ilyen roszul fut ha ki huzom toltot.kernek kis segitseget .elore is koszonom
2020. márc. 18. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerinted hány perc alatt merülne le, ha nem venné vissza a teljesítményt...?
2020. márc. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mert ha kihuzod a toltot, akkor a gep visszavesz a teljesitmenybol.

Lehet a beallitasokkal szorakozni, de inkabb azt kerdeznem meg, hogy mi a francnak huzod ki allandoan a toltokabelt?

2020. márc. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
bocsanat ha hulyesegeket irtam ,nem vagyok szakerto ilyesmibe .ha nem huzom ki es feszt toltes alatt van nem romlik el az aku egy ido utan?
2020. márc. 18. 19:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Olyasmit keress hogy energia gazdálkodás.

Videókártyánál meg a winben is vannak ilyen beállítások hogy mit csináljon aksiról és mit akkor ha be van dugva.

Elvileg be lehet állítani úgy is hogy aksiról is ugyanúgy menjen.

2020. márc. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!