Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám összepartícionál...

Hogyan tudnám összepartícionálni a két meghajtót?

Figyelt kérdés

Van egy SSD meghajtóm, amit ketté szedtem, az egyikbe a rendszert raktam (C meghajtó) a másikra meg az egyéb dolgokat (D meghajtó), viszont a rendszernek túl sok helyet hagytam ezért elvettem belőle egy bizonyos mennyiséget (32gb), hogy összevonjam a másik meghajtóval, viszont nem tudom összevonni a C-ből kivont tárhelyet a D-meghajtóval. Az alábbi képpel ábrázolnám a problémámat:


[link]


Azt a 32 gb-t akarnám összevonni a D meghajtóval, viszont a D meghajtóra ebben az esetben nem tudok kiterjesztést alkalmazni. Hogyan tudnám összevonni a kettőt?


2020. márc. 19. 00:27
 1/5 fukapapa27 ***** válasza:
Nem akarok bele beszélni de azt a 32 gb-ot tedd vissza a C-hez, mert annyi hely épp kell a rendszernek ha nem akarod, hogy egy kis idő múlva villogjon, hogy kevés a hely rajta! Nekem például 120 gb-t van hagyva a rendszernek és épp így jó!
2020. márc. 19. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Töröld a D: -ot egészben - hogy az is olyan fekete (üres) legyen.

Utána elvileg egyesül magától.. (Ha mégsem csatlakoztasd vissza - terjeszd ki rá a C:-t és vágd le újra.)

De amúgy igaza van # 1-nek :)

2020. márc. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Adjál a 32 GB-os partíciónak meghajtó nevet (F), próbáld úgy összevonni a D-t és az F-et.
2020. márc. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bármilyen külső (nem MS) particionáló progi megcsinálja, de inkább egy nagyobb meghajtót vegyél vagy törölgess kicsit.
2020. márc. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen azt nem írtam, hogy a D meghajtó teli van tartalommal, és annak törlését nem szeretném. Egyébként kb 50 gb hely van a rendszer meghajtón ezért akartam elvinni belőle 30 gb-t.
2020. márc. 19. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!