Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Videóbeszélgetésnél (pl....

Videóbeszélgetésnél (pl. skype, zoom és hasonlók) lehet telefont használni kameraként?

Figyelt kérdés
Ez most lehet, hogy egy nagyon hülye kérdés és abszolút nem értek hozzá, szóval tényleg bocsánat. A gond az, hogy a laptopomban nincsen kamera (nincsen külön kamerám sem). A telefonomat tudom használni, viszont vagy én látszódom benne normálisan és nem látom rendesen a képet a pici képernyőn, vagy pedig fordítva. Szóval ez így nem lesz túl jó sajnos. Az merült fel bennem, hogy olyat lehet-e csinálni, hogy a laptopon nézem a képet és a telefonom funkcionál kameraként? Vagy úgy egyáltalán bármi ötlet jó lehet.
2020. márc. 23. 12:47
 1/3 Fsms ***** válasza:
nem. csak a WEBEX skype etc kliens tudja.
2020. márc. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Fsms ***** válasza:

Bocsánat azt felejtettem el, h ha letöltöd a GUI-t a telefonodra akkor lehet. Ha számítógépről jelentkezel be és az I will call you opciót használod ott nem....

Elnézést a félreértésért!

2020. márc. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Hintalow ***** válasza:
Persze, hogy lehet, kismillió alkalmazás van rá, èn a droidcam-et használom. Letöltöd a store-ból, ès a számìtógèpen is feltelepìted a kb 1 megás kliensèt. Egy gombnyomással wifin összekapcsolódik, ès onnantól rendes pc-s webcamkènt használja a telefonodat, azonnal kezel bármilyen program
2020. márc. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!