Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom átállítani a D...

Hogyan tudom átállítani a D meghajtók jogait, úgy hogy olyan legyen mint a C meghajtóé?

Figyelt kérdés

Van egy C meghajtó (win10) amin a windows van, és külön egy D meghajtóm van még, a probléma az hogy van pár játék ami a D meghajtón nem mennek, mivel nincsenek hozzá megfelelő jogok hozzá, ha át copyzom őket a C-re úgy működnek rendesen, de van pl egy játék ami 80giga és hát a 120as SSD-re ami a C meghajtóé, nem fér rá a játék, ezért gondoltam hogy ugyanolyan jogot kéne adnom neki mint a C-n van.

Amiket próbáltam és nem működik vele:

-rendszergazdával indítani nem működik, megtudom csinálni de ugyan úgy nem működik.

-jobb egérgomb a mappára (játékra) és ott a tulajdonság/biztonság fülön kipipálni minden jogot (írás, olvasás stb.), ez sem működik sajnos


Egyéb lehetőségeket tudtok ajánlani?



#játék #jog #rendszergazda #meghajtó #admin rights #admin jogok #meghajtó jogok
2020. márc. 28. 09:01
 1/1 anonim válasza:

[link]

Ezt a programot ajánlom.

2020. márc. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!