Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A GTA V RP-re van valami...

A GTA V RP-re van valami kiskapu, hogy ne kelljen megvenni a játékot, hanem lehessen tört módba is játszani?

Figyelt kérdés

Biztos van valami megoldás, kell lennie, valaminek.


Nem akarom megvenni a játékot, mert magamat ismerve, 1-2 hónap és meg unom.



2020. márc. 31. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyetlen megoldásként arra, hogy ne vedd meg keresned kell egy olyan embert, akinek megvan és amíg ő nem használja te játszhatsz vele :D

Illetve ne akarj RP-zni, ha nem vagy hajlandó megvenni.

2020. márc. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Steamen jelenleg körülbelül 2 mozijegy ára, amiből mondjuk 2 hónapig szórakozol...
2020. márc. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"magamat ismerve, 1-2 hónap és meg unom."


2 hónap = 60 nap


Ha napi 3 órát játszol akkor az

60x3 azaz 180 óra


A meg lehet venni a játékot 10 euróért, azaz 3500 forintért.


Ha elosztod a 3600at 180al megkapod hogy a játékért óránként 20 forintot fizetsz. Nehogy már ennyire skót legyen valaki..

2020. márc. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ohhhké,


1. Kommentelő= nem is rossz ötlet

2. Kommentelő= ha streamon megveszem, de eladom a gépemet és veszek másikat akkor nem kell újra meg kell vegyem?

3. Kommentelő= kiba****ul fingom sem volt erről, hogy ott ennyibe kerül a játék, annyit tudtam/gondoltam hogy olcsóbb, mint a boltban de azt hittem nem 15.000Ft hanem 7000-10.000ft


Amúgy nagyon szépen köszönöm a gyors választ mindenkinek. 👍

2020. ápr. 1. 01:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha Steamen megveszed, az a tiéd. Örökké.


Elöszőr nézz utánna

2020. ápr. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!