Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Rendeltem előreutalással...

Rendeltem előreutalással egyik boltból hardvereket, viszont olyan lassú a behozatal meg úgy minden, hogy van jogom visszakérni most azonnal a pénzem?

Figyelt kérdés

Az áru még nincs nálam, elérhető minden amit rendeltem, mégis a beszállítójuk 5napja képtelen hozzájuk beszállítani

még annyi, hogy tuti elérhetőek a dolgok, mert a bolt arról "híres" hogy óránként frissítik a készletüket



2020. ápr. 2. 09:56
 1/3 anonim ***** válasza:
El kell olvasni a vásárlási szerződést, vagy vedd fel a kapcsolatot a bolttal!
2020. ápr. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is rendeltem előre utalással eBay-ről dolgokat kínából. Azt hittem 2-3 nap alatt megkapom, erre kiderül hogy egy hónap alatt se érkezik meg.

Pedig a Star Trek filmben láttam hogy fél perc alatt ide lehetne transzportálni..


Ki ezért a felelős?

2020. ápr. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
budapesti bolt, pesten lakom én is, elérhetetlenek!!! Telefonon ma 16x kerestem vagy foglalt vagy kicsöng emailre nem valaszolnak, NEm nem átvertek, rendes bolt, ismerősöm folyton tőlük rendel cuccokat, nics vele baj, de ez felháborító, azt írják 98%.ban megrendelés leadás után másnap náluk van, 3. munkanap pedig szállítják is, oké türelmesen várok, de hogy azt a kXYXYX telefont nem tudják felvenni... Ebay pedig más, Amerikabol vagy Kinából vagy stb. nem fog ide érni + azt hajón hozzák.
2020. ápr. 2. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!