Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » No signált jelez csak a...

No signált jelez csak a monitor, kék háttérrel. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kb. egy éve volt utoljára bekapcsolva a gépem.

Most újra elővettem a régi monitorommal és bekapcsoltam ment minden a megszokottak szerint, viszont ma mikor újra be akartam kapcsolni a következő fogadót a monitoron: No Signal kék háttérre. A gép megy, világit, pörög a venti tehát olyan mint mindig egy a gond...nincs kép.


Próbáltam HDMI-n keresztül egy TV-be, próbáltam másik monitorral VGA keresztül és HDMI-vel is de ugyan azt kaptam vissza mint ezelőtt. Próbáltam kicsit kiporolni mert ez idő alatt elég szépen beporosodót, igazgattam a videó kártyát de semmi..Javasolták hogy F8-al próbáljak valami képet hozni a monitoron de a kék háttér és a no signálon kívül nem hajlandó mást beadni. Pedig a karantén ideje alatt amíg 2 hétig otthon vagyok gondoltam játszanék 1-2 órát néha rajta..és elégé bezsongtam szóval, valaki aki tudna segíteni vagy ötlete van mert járt hasonló cipő kérlek segíts rajtam. Köszönöm :)



2020. ápr. 4. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem lehet megmindani, lehet monitor hiba, videokárty, kábel, akár táp, alaplap stb. Végig kell próbálgatni melyik alkatrész rossz.
2020. ápr. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vedd ki a memoria modulokat, fujd ki a slotokat a.porbol, es rakd vissza.
2020. ápr. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!