Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Most szeretném megvenni a COD...

Csányi Bálint kérdése:

Most szeretném megvenni a COD MW-t, de nem tudom, hogy melyik verziót vegyem meg. A battle pass-t vagy a simát . Mi a különbség a kettő között?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 5. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
A Battle pass csak egy kiegészítő tartalom a játékban, nem önálló kiadás. Az alapjátékot kell megvenned, a kiegészítő nem is működik az alap nélkül.
2020. ápr. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi 😌😀 rájöttem hogy az egy bundle versio 😁
2020. ápr. 6. 00:51
 3/4 anonim válasza:
Én az eredetit vettem meg minden battle pass fegyver megvolt (kivéve a RAM-7/TAR-21 de a kihívás könnyű volt nem éreztem hogy csinálom mert M4el ak47essel kar98kval és a HDRel voltam elfoglalva a battle pass fegyvereket ingyen lehet megkapni úgy hogy eléred a 15 és a 31 szintet vagy ha lekésted akkor néhány egyszerű kihívást kell csinálni ( az MK9 BRUEN az nem egyszerű ez tény és való) a battle passel gyorsabban lehet kapni mindent kivéve : a nyílpuskát/íjpuskát az mk9 bruent és a RYTEK AMRt. A battle pass csak azoknak való akiknek nincs türelme
2020. júl. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ már sikerült megvennem .. azóta obsidian m4, kar.. gold renetti, rpg, p90 , 725 .. torekszem a damaszkuszra 🤔😀
2020. júl. 15. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!