Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen eszközzel tudok a...

Milyen eszközzel tudok a legolcsóbban eléggé jó minőségben videót rögzíteni?

Figyelt kérdés
10 perces jó minőségű videókat szeretnék készíteni
2020. ápr. 12. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
telefon, videókamera, fényképezőgép, akciókamerák,
2020. ápr. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezzek konkretan semmit nem mondtal. Felsoroltal itt nekem eszkozoket. Olvasd el a kerdest megegyszer, a legolcsobban! kifejezest nem tudom eszrevetted e !
2020. ápr. 12. 15:12
 3/5 anonim ***** válasza:

nagyon szívesen!

mindegyik felsorolt eszköztípusból van olcsó is.

Esetleg ha konkretizálnád a kérdést....

mit szeretnél felvenni? a kamera egy állványon lenne és csak beszélsz bele? vagy esetleg kerékpáron motoron lenne rá szükség? fontos a vízállóság? kell tudnia hangot rögzíteni? stb. stb.

konkrét választ szeretnél akkor nem egy teljesen általános kérdést kell feltenned.

beszólogatni meg otthon a kutyádnak! nem annak aki próbáld segíteni a bjodon!

2020. ápr. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ja és még a kategóriát sem találtad el :D

Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák

ott vagyunk többen hozzáértők, nem mindenki jár át a számtek csoportba nézelődni.

2020. ápr. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Itthon vennék fel videóelőadást.


Hangot szerintem jó minőségben külső eszközről kell megoldani, azaz mikrofonról. Az is kellene.


Legolcsóbban megoldható a videó rögzítés egy xiaomi p8 pro-val? Úgy tudom 4k-t is tud rögzíteni... Viszont nem biztos, hogy az adobe premiere pro jól fogyasztja azt a kínai telefonos formátumot....


Ebben kellene segítség

2020. ápr. 12. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!