Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy szerezhetem vissza a...

Hogy szerezhetem vissza a facebook profilomat?

Figyelt kérdés

Pár évvel ezelőtt levettem a facebookomról az email címem mivel rendszeresen fel akarták törni az oldalam így a telefonszámommal tudtam belépni és belépés előtt megerősítő kódot kaptam sms ben. Sajnálatos módon a szolgáltatóm zárolta a kártyám különböző okok miatt így nem kapom meg a megerősítő kódot sms ben, a bizalmi kapcsolataim közül az egyik meg nem hajlandó segíteni így sajnos nem tudok visszajutni a facebook fiókomba. A kérdésem az lenne hogy esetleg tudna e valaki segíteni nekem abban hogy hogy tudom felvenni ezügyben a kapcsolatot a Facebookkal (leszámítva persze a facebookon megtalálható facebook oldalt ami pár percen belül válaszol mivel nem tudok belépni)? Már új jelszó kérésével is próbálkoztam.

Ha esetleg valaki tud nekem valamilyen formában segíteni nagyon hálás lennék érte.

Kérlek a negatív válaszokat tartsátok magatokban így is tisztában vagyok vele hogy ezt elcsesztem!

Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!



2020. ápr. 16. 22:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Vedd fel a kapcsolatot a support-tal!
2020. máj. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!