Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » D-Link DIR842-re belépésnél...

Vanmorrison kérdése:

D-Link DIR842-re belépésnél miért "nem biztonságos"?

Figyelt kérdés
Elégedetlen vagyok a sebességgel(nem is tudom,hogy kell optimálisra beállítani,DIGIszolgáltató,Vostro1015 gép),ezért keresgéltem infot a neten.Találtam ezt-azt,nekifogtam átnézni a router beállítását,és rögtön a 192.168.0.1 bepötyögése után megriadtam a "nem biztonságos"felirattól,ezért nem is léptem tovább.Mi a praktikus jótanács,ill. hol találok részletes,amatőröknek szóló beállítási segédletet?Kösz.

#gyorsítás #Router biztonság
2020. ápr. 19. 00:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Azért "nem biztonságos", mert a nagyobb böngészők - mint például a Mozilla Firefox és a Google Chrome - a szimpla, titkosítatlan HTTP-protokollal elérhető oldalakat annak titulálja. Egy helyi hálózatból elérhető routernél ez nem akkora probléma, nyugodtan figyelmen kívül hagyhatod.
2020. ápr. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!