Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A telefonom galériájából...

A telefonom galériájából tötlődtek a képeim, de a google fotokban még megvannak mit tegyek?

Figyelt kérdés
Éppen egyik albumrol toltottem at tepeket a masikra a galeriamban amikor valamiert torlofott az osszes fotom egy egy adott albumbol(1500+ kép). Megneztem a google foto appot hatha ott megvannak es igen ott megvannak. Hogy tudnam visszarakni a galeriamba ezeket a torolt fotokat?

2020. ápr. 21. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Szinkronizáld vissza őket, vagy Pc-n szedd le a drive-odból, és adatkábellel tedd fel a telód megfelelő mappájába őket.
2020. ápr. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincsen benne a driveomban, probaltam de nem birom belerakni telon.
2020. ápr. 21. 21:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha Pc-n belépsz a gmail-be, átváltasz a fényképek menüre, ott is ott vannak a képek? Ha igen, akkor onnan le tudod tölteni őket, majd feltenni a telódra adatkábellel. Ha nincsenek ott, akkor szívás, de talán egy törölt fáj visszaállító programmal megmenthető nagy része a memóriakártyáról. (már ha memóriakártyán voltak a képek)
2020. ápr. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!