Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptop kapható 80 ezer...

Milyen laptop kapható 80 ezer forintért?

Figyelt kérdés
Fontos lenne hogy képátló 14-15" legyen minimum ...
2010. júl. 27. 20:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem csak egy használt masinát lehet ennyiért kapni.
2010. júl. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Használtat, de ez nem gond csak hozzáértőt kérj meg a választásnál.
2010. júl. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Használtat nem akarok, 100 ból maximum, milyen típusút ajánlatok, kezdő egyetemista részére, egyszerű de gyors laptopot ?
2010. júl. 27. 21:45
 4/14 anonim ***** válasza:
Újonnan ennyi pénzből csak netbookot tudsz venni (10"-os képátló). Ez van...
2010. júl. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2010. júl. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Azért Celeronos gépet ajánlani másnak... hát khm, nem szép dolog. Kérdező: ha újat akarsz akkor gyűjtened kell még! De hidd el, hogy semmi gond nincs azzal ha egy fél éves notebook-ot veszel, ugyanúgy van rá garancia. Hardverapron keresgess, korrekt hely!
2010. júl. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mondj te jobbat a megadott feltetelek alapjan. UJ es 100 e max. Nem tudom lehet epp egy Fujitsut lehetne talalni egy jobb procival, de az lenne ganesag valakinek Fujitsu laptopot ajanlani:)
2010. júl. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hááát végülis igen, ezen lehetne elmélkedni, hogy melyik a rosszabb :) Én kitartok amellett, hogy 100e-ért ne vegyen az embert újat.
2010. júl. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

azert ugye az megvan hogy celeron M != celeron. Raadasul, laptoprol beszelunk, ahol a teljesitmeny jocskan masodlagos, szoval... office alatt nem fogod eszrevenni, hogy celeron, vagy i3 a cpu a gepben.

Ha igen, azthiszem nekedadom a gepem. :P

2010. júl. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Na jó, de nem office-ból áll a világ. Szerintem ha azt mondom, hogy HD videó, Flash vagy a kettő együtt, akkor valós igényekről beszélünk. Nincs személyes tapasztalatom, de nem hinném, hogy könnyedén megbírkózik vele egy olyan processzor ami az eeePC-kben van.
2010. júl. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!