Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A számítógép bizonyos időközön...

A számítógép bizonyos időközönkét lefagy, a kurzor se mozog, semmi, úgy, hogy nem csináltam semmi különöset. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Kitakarítottam a belsejét,mivel a proci már 80fokon volt akció közben. vírusirtottam,frissítettem az oprendszert(xp).

ritkult a fagyás de még mindig csinálja(örülök ha végzek a kérdés megírásával).megmozgattama kábeleket,kontakthibára gondoltam de nem használt az sem.

másik gond,a mozilla nem működik. újratelepítettem,leszedtem,aztán megint,és el sem indul,még hibaüzenetet sem kapok. az operát tettem most fel,az szépen fut.

Mit csináljak? párom a tápkábel hibájára gondol,nekem gőzöm sincs.


2010. júl. 27. 23:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Az rendben, hogy kitakarítottad. De a ventillátor forog a procin?
2010. júl. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Jenci ***** válasza:
Szerintem az operációs rendszer lesz a hibás.Ha olyan vírust kaptál,akkor nem biztos,hogy letörölted.De számtalan oka lehet még a fagyásnak.Mindent megmozgattál,tehát kontakthiba nem lehet.Ha esetleg fent van az Everest nevü program,akkor az eseménynaplóban meg tudod nézni a leállás okát.Én azt javaslom,telepítsétek újra a gépet.
2010. júl. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. arra jutottam,hogy ma újratelepítem a gépet. izgalmas lesz,még nem csináltam ilyet :)
2010. júl. 28. 11:24
 4/4 A kérdező kommentje:

újratelepítettem,ez a mozilla gondot megoldotta,de a fagyást nem.

egy kis trükk kellett csak: kicseréltem a monitor és a gép tápkábelét ;)

2010. júl. 28. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!