Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » ΜTorrent-ben CRC hiba, a...

ΜTorrent-ben CRC hiba, a filmek akadoznak, néha teljesen lefagy az egész rendszer filmnézés közben. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Csináltam chkdsk ellenőrzést és javítást parancssorból, utána sem lett jobb, megpróbáltam másik HDD-vel, de ugyan az a probléma. Letöltéskor még semmi gond, de kikapcsolom a gépet, és később úja elindítom, akkor a torrent ellenőrzésekor kiírja a CRC hibát.

Ha filmet nézek, gyakran beakad. Van, hogy csak pár másodpercre, néha hosszabb időre is, aztán tovább megy, de olyan is előfordult, hogy abszolút nem akart tovább menni, a reset gombbal sem tudtam újra indítani, csak a power gomb hosszan nyomvatartásával tudtam kikapcsolni. Ilyen esetek után nehezen is indul el, általában 3-4-szer újra kell indítanom, mert nem megy túl az alaplap üdvözlőképernyőjén.

Az alaplapot egyébként más okból kicseréltem, a probléma előtte is fennállt.



2020. ápr. 27. 17:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Ram hiba gyanús. Futtass egy memtest86-ot.
2020. ápr. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!