Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptopot le kell hajtani...

Laptopot le kell hajtani éjszaka kikapcsolàs után, vagy miutàn ki van kapcsolva szàmít-e hogy lehajtom vagy nem?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 29. 03:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem szamit, azert szoktam lehajtani, hogy addig se hulljon ra a por.
2020. ápr. 29. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Ügy szokás beállítani, hogy lehajtásra alvó módba kerüljön, felnyitásra ébredjen alvó állapotból. Így éjszaka az automatikus frissítések is lefutnak.


De “kell“ szabály már nincsen, úgy használd, ahogy neked komfortos.

2020. ápr. 29. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Nem szoktam lehajtani, hogy ne használódjon a zsanér. Jó pár gépnél láttam már eltörve.
2020. ápr. 29. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A fő szempont a zsanér védelme. Ha lehajtva érzed nagyobb biztonságban, akkor érdemes lehajtani. Mert vannak pl ilyen kapkodós emberek, akik csak eldobálják a cuccaikat. Na az nagyon nem jó a zsanárnak, ha pl a kijelzőn tárolod a ruháidat 😃 ha ilyen típus vagy, akkor érdemes lehajtani.


De ha szépen rendezett íróasztalon csücsül, ahol semmilyen váratlan fizikai behatás nem érheti, ott még a lecsukás terhelésétől is meg lehet védeni a zsanérokat.


(Tipp: HP, Dell, Acer kicsit előrébb van a többi gyártóhoz képest, jobb minőségben és anyaggokkal gyártják le a zsanérok környékét (is), így ritkább a törés. Ettől függetlenül bármelyik típus és márka jó, amin van 3 év garancia)

2020. ápr. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam, ha nem viszem ide-oda. Addig se koptatom a zsanért. Meg az is egy hibaforrás....
2020. ápr. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!