Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az 5.1-es számítógép hangfalat...

Az 5.1-es számítógép hangfalat bármelyik szgéphez lehet csatlakoztatni vagy ez hangkártya függő?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy közepes minőségű 5.1-es számítógépes hangfalszettet, de nem tudom hogy a gépem alkalmas e rá. Ez hangkártyafüggő dolog, vagy a direkt számítógépekhez fejlesztett hangfalszettekkel nincs ilyen gond?


Köszönöm a válaszokat előre is!


2010. júl. 28. 20:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hangkártyafüggő dolog! Megfelelő darabszámú hangkártyakimenet kell hozzá.
2010. júl. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

az 5.1 az 5.1

azt bármire rá lehet kötni, amihez van csatlakozó...

még mp3 lejátszót is

olyan hogy gépre fejlesztett 5.1 nincs


azt nézd meg, hogy a handkártyán hány jack KIMENET van.. ha 3(mikrofon, analóg, hangszóró) akkor venni kellene egy 5.1eset

ha 5(első, hátsó, mély, mikrofon, analóg) akkor jó

2010. júl. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

hopsz... én is hülye vagyok... kimenet erre leírom mindet


szal amit írtam az az összes

2010. júl. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Végülis mindegy, hogy mi van az alaplapon mert azoknak katasztrófa a minősége. Érdemes venni egy külön hangkártyát. Ha nem vagy süket akkor hallani fogod a különbséget.
2010. júl. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Értem köszi a válaszokat! Akkor nem fektetek bele egyenlőre. Tudtok ajánlani akkor valami sima de jó hangzású hangfalat amit simán rá lehet kötni a gépre? 3 kimenet van a hangkártyán.
2010. júl. 28. 21:26
 6/12 anonim ***** válasza:

Három kimenet az akkor egy! A rózsaszín mikrofon, a kék pedig bemenet digitalizáláshoz például. Tehát neked csak zöld van. Elosztóval rá tudsz kötni 170 hangfalat is, csak azok szar minőségűek. 3,5-es jack elosztó, 200 forint, de tökmindegy hol veszed rossz minőségű az összes. Nekem el van osztva, 7.1-es hangkártyám van, de 15 hangfal van rádugva, nem szabad hozzányúlnom, mert tuti, hogy valahol nem érintkezik rendesen.

vegyél egy hangkártyát, ha már hangfalat is veszel, mellé még egy pár ezer nem figyel be.

2010. júl. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Dyras 5.1 -es hangfalrendszer nagyon szép hangja van és hangos is pedig csak RMS(Leadott valós teljesítmény) 45-50 Watt.

10-12.000 forintért megúszod házimozihoz készült ezért a Jack-Rca kábel helyett veszel egy Jack-Jack kábelt 3 Db-ot kb 500 forint. Azt szólhat.

Ál 5.1 és sima 5.1 is van rajta. Olcsó kategóriában nagyon jó tudom ajánlani Tecsóba is be tudod szerválni.

2010. júl. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Kedves utolsó, de akkor ahhoz nekem hangkártyát kell cserélnem? Mert csak 1 kimenet van. Nem értek ehhez. :)))
2010. júl. 29. 09:03
 9/12 yuda ***** válasza:
Egyszerűbb a dolog: vegyél pár ezerért 2.1-eset,én is azt tettem és lám,van basszus hamgzás -mégiscsak jobban szól.-és ehhez nem kell semmit átalakítanod,venned.
2010. júl. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha 3 ki vagy bemenet van a hangkártyádon, akkor általában át lehet állitani 5.1 hangzásra, csak igy lemondasz a mikrofon és a line-in bemenetekről.

Nézd meg a hangkártyád beállitásainál...

2010. júl. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!