Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, milyen hatással...

Mit gondoltok, milyen hatással lesz a designváltás a gyakorikérdések látogatottságára?

Figyelt kérdés
2020. máj. 12. 14:18
A kérdező szavazást indított:
Semmiben nem fog változni.
Növekedni fog.
Enyhén csökkenni fog.
Durván csökkenni fog, talán idővel az oldal megszűnéséhez is vezethet.
23 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Aki meg akart kérdezni valamit, ezek után is meg fogja kérdezni. Ezeknek az embereknek az a fontos, hogy választ kapjanak a kérdésükre. A csak válaszolók (ilyenek is vannak) is megmaradnak, mivel szeretnek válaszolni.
2020. máj. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%

Véleményem szerint akinek napi rutin volt az oldal használata annak a látogatottságát nem fogja befolyásolni.

Aki meg csak felnézni és halad tovább, annak meg nem befolyásoló tényező.

Szóval szerintem nem hoz változást.(bár hozzáteszem, nem lett ez annyira rossz, de azért van 1-2 hiányosság, adott kérdésben az utolsó válasz időpontja pl.)

2020. máj. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én személy szerint ritkábban fogok jönni, mert egyáltalán nem tetszik az új design. Láttam pár új funkciót, ami hasznos, de elvesztek olyanok, amiket eddig szerettem. Azért biztos megszokjuk majd.
2020. máj. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pár napig emelkedik, aztán visszaáll a régire.


A szint, meg az, hogy pl. hány megválaszolt kérdésre jött új válasz, az jó, de hogy a sportban pl. nincs küzdősport, az gáz továbbra is. Jó lehet a szavazás is.

2020. máj. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!