Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki ismer esetleg olyan...

Valaki ismer esetleg olyan programot számítógépre amivel a törött kijelzős telefonom pin kódját ( képernyőzár ) ki tudom törölni ha hozzá csatlakoztatom a gépre?!

Figyelt kérdés
Hozzá csatlakoztatom a számítógépre a telefonom a kábel segítségével, de semmit nem nyit meg mivel pin kóddal volt védve a képernyő zárja a telefonnak. A telefon kijelzője törött nem tudom beírni a pin kódot hogy feloldjon. Valaki tud segíteni valami program létezik e erre amivel vagy letörlöm a pin kódot vagy billentyűzet segítségével bírom a pin kódot a lényeg hogy fel akarom oldani a telefonomat!
2020. máj. 12. 22:46
 1/10 anonim ***** válasza:

1. Kijelző csere

2. Neten vannak videók erről, hogy a telefon "biosát" hogy tudod elérni.

2020. máj. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már elég régi az a telefon nem érné meg kijelzőt csereltetni rajta.
2020. máj. 12. 23:12
 3/10 A kérdező kommentje:
Viszont muszáj belépnem abba a telefonomba és a neten eddig talált programok nem működnek
2020. máj. 12. 23:12
 4/10 A kérdező kommentje:
Email címen be se enged be, azt írja a gmail ha számítógépről akarok belépni hogy igazoljam a fiókomat azzal h nálam van a mobilom, a mobilomra küldenek kódot és úgy engedne be. De nem tudom felnyitni a telefonom mert nem tudom beírni a kódot a törött kijelző miatt valaki segítene?!
2020. máj. 12. 23:14
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát lúzerkám, ennyit ér, ha lopott telefonnal próbálkozol! De hiába. A törött kijelzőt kicserélik, de igazolni kell, honnan van a telefon. Megszívtad.
2020. jún. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Lúzerkám, a saját telefonomról van szó! Mielőtt alaptalanul vádolsz valakit, jusson eszedbe a rágalmazás fogalma. Idióta
2020. jún. 12. 00:11
 7/10 A kérdező kommentje:

Tudom a saját telefonom kódját, látom még olvasni sem tudsz.

Tudom a pin kódom csak nem tudom beírni mert törött a kijelző, és költeni nem akarok már rá, úgyis régi telefon csak a képek miatt jó lenne újra...

2020. jún. 12. 00:12
 8/10 A kérdező kommentje:

Ja,még annyit lúzerkám, hiába cserélnek kijelzőt egy telefonon (amennyiben az képernyőzárral védett)

a pin kódot akkor is be kell írni a képernyő feloldásához, vagy biometrikus adatokkal igazolni, stb...

ugyanis azok nem tűnnek el hiába cserélnek kijelzőt... kijelző csere után is írni kell pin kódot feloldásához vagy biometrikus adatokkal igazolni magad! Szóval,

Mielőtt orbitális baromságokat irkálsz gondolkodni kellene milyen gáz vagy. Hahaha!

2020. jún. 12. 00:21
 9/10 anonim ***** válasza:

#4 "mobilomra küldenek kódot és úgy engedne be. De nem tudom felnyitni a telefonom..."


A SIM kártya átrakható másik mobilba, így meg tudod nézni a frissen küldött SMS-t. Ha meg eMail akkor meg PC-n meg lehet nézni...

2020. jún. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért nem lépsz? Tanácsot kaptál, de nem teszel semmit.
2020. jún. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!