Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem tudom használni a mikrofont?

Nem tudom használni a mikrofont?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemrég vásároltam egy HP (Headset 400 /Pavilon Gaming )márkájú fejhallgatót. Nyilván van rajta mikrofon is. Viszont valamiért nem működik. Semmiféle telepítő CD-t nem találtam a dobozban. És magát a mikrofont sem ismeri fel a gép. A fejhallgatón külön nincs olyan rész ahol a mikrofont lehetne bekapcsolni. Valaki tudna segíteni?


2020. máj. 13. 10:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Valahol a hangbeállítások környékén kellene keresni és beállítani hogy alapértelmezett legyen.
2020. máj. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az új fejhallgatód mivel mikrofonos, ezért a drót végén levő jack dugó 4 pines. Ha ezt bedugod a gépeden a fejhallgató(zöld) kimenetbe, nyilván nem fogja érzékelni a mikrofont, mert azt meg a mikrofon(rózsaszín) bemenetbe kellene dugni. Ezért egy elosztóra lesz szükséged, ami kettéosztja a fejhallgatód jack dugóját fejhallgató kimenetre és mikrofon bemenetre.

[link]

2020. máj. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!